Breaking news

У Чернівцях чиновник влаштував розбірки посеред дороги, накинувшись на водія таксі Епізод на своїй сторінці у Facebook описала місцева волонтерка Катерина Пономарьова. Виявилося, що з таксистом побився начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Чернівецької облдержадміністрації Володимир Дьяченко. «Що це за цяця, яка вважає правильним перегороджувати шлях машинам, тому що воно летить? Дайте мені право на зброю, пАтамуШто на вулицях міста стає небезпечно», – написала Пономарьова. Так, таксі їхало по одній із вулиць міста, коли його різко обігнала «Тойота» та перегородила дорогу. «Я в шоці, водій таксі, яке я викликала,як рідко буває, їхав спокійно по другому ряду Заставнянської, в першому ряду стояли машини і смітники, я, як водій завжди дивлюся на дорогу, різкий сигнал і нас, по зустрічній обганяє водій, перегороджує дорогу, вилітає з машини і починає кидатися на водія, витягати його з машини з матами і кулаками!!!», – описала епізод пасажирка таксі, яка зняла все на відео. За кадром же чути і словесну перепалку водіїв: «Баран!», – «Баран у твоєї мами син!». У коментарях до відео знайомі чиновника почали його виправдовувати, стверджуючи, що на таку його поведінку мали бути причини: «Знаю водія Кемрі, особисто багато років…. дуже спокійний і урівноважений, жодного разу від нього не чув поганих слів. Відповідно не знаю, що сталося але напевно таксист щось все ж зробив», Проте українці не надто повірили таким виправданням. «Коли пишуть, що дуже порядна людина має купу квартир за 2 тисячі доларів у рік доходу і кемрі на маму на пенсії, я дико сміюся. Дуууже порядний. Святий», «Напевно «наша влада» дуже сильно квапилась покращувати нам життя, а таксист їхав повільно і заважав», «Чому так всі ганять таксиста, бо він таксист, а таксисти прям всі такі «не культурні» на дорогах. А чоловік з Кемрі такий хороший, бо його багато хто знає. Значить погано знаєте. Культурна, вихована і врівноважена людина ніколи і ні за яких обставин не дозволить собі опуститися до рівня «бидла», – пишуть у коментарях.

У Чернівцях чиновник влаштував розбірки посеред дороги, накинувшись на водія таксі

Епізод на своїй сторінці у Facebook описала місцева волонтерка Катерина Пономарьова.

Виявилося, що з таксистом побився начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Чернівецької облдержадміністрації Володимир Дьяченко.

«Що це за цяця, яка вважає правильним перегороджувати шлях машинам, тому що воно летить? Дайте мені право на зброю, пАтамуШто на вулицях міста стає небезпечно», – написала Пономарьова.

Так, таксі їхало по одній із вулиць міста, коли його різко обігнала «Тойота» та перегородила дорогу.

«Я в шоці, водій таксі, яке я викликала,як рідко буває, їхав спокійно по другому ряду Заставнянської, в першому ряду стояли машини і смітники, я, як водій завжди дивлюся на дорогу, різкий сигнал і нас, по зустрічній обганяє водій, перегороджує дорогу, вилітає з машини і починає кидатися на водія, витягати його з машини з матами і кулаками!!!», – описала епізод пасажирка таксі, яка зняла все на відео.

За кадром же чути і словесну перепалку водіїв: «Баран!», – «Баран у твоєї мами син!».

У коментарях до відео знайомі чиновника почали його виправдовувати, стверджуючи, що на таку його поведінку мали бути причини: «Знаю водія Кемрі, особисто багато років…. дуже спокійний і урівноважений, жодного разу від нього не чув поганих слів. Відповідно не знаю, що сталося але напевно таксист щось все ж зробив»,

Проте українці не надто повірили таким виправданням.

«Коли пишуть, що дуже порядна людина має купу квартир за 2 тисячі доларів у рік доходу і кемрі на маму на пенсії, я дико сміюся. Дуууже порядний. Святий», «Напевно «наша влада» дуже сильно квапилась покращувати нам життя, а таксист їхав повільно і заважав», «Чому так всі ганять таксиста, бо він таксист, а таксисти прям всі такі «не культурні» на дорогах. А чоловік з Кемрі такий хороший, бо його багато хто знає. Значить погано знаєте. Культурна, вихована і врівноважена людина ніколи і ні за яких обставин не дозволить собі опуститися до рівня «бидла», – пишуть у коментарях.

Не з моїм слабким серцем їхати по вулицях нашого міста….Що це за цяця, яка вважає правільним перегороджувати шлях машинам, тому що воно летить?Дайте мені право на зброю, пАтамуШто на вулицях міста стає небезпечноя в шоці, водій таксі, яке я викликала,як рідко буває, іхав спокійно по другому ряду Заставнянської, в першому ряду стояли машини і смітники, я, як водій завжди дивлюся на дорогу, різкий сигнал і нас , по зустрічній обганяє водій, перегороджує дорогу , вилітає з машини і починає кидатися на водія, витягати його з машини з матами і кулаками!!!я з переляку камеру включила не одразу, але мені особисто, в той момент стало страшно, сама за кермо напевно місяць не сяду…. розумієте ,це водій таксі , не мій чоловік або друг, тому …

Опубліковано Катериною Пономарьовою Неділя, 26 серпня 2018 р.