Breaking news

Туреччина буде допомагати Україні у звільненні політв’язнів в Криму і на Донбасі – Зеленський

Україна й Туреччина тісно співпрацюватимуть для захисту прав людини в окупованому Криму.

“Для нас надзвичайно важливою є підтримка Туреччиною суверенітету й територіальної цілісності України. Президент Ердоган запевнив, що й надалі докладатиме активних особистих зусиль у питанні звільнення політичних в’язнів українців та кримських татар”, зазначив Володимир Зеленський під час конференції з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, повідомляє пресслужба.

Ердоган наголосив, що Туреччина не визнавала й не визнає анексії Кримського півострова.

“Ми сприймаємо Україну як ключову країну в плані безпеки та стабільності нашого регіону. У межах цього ми завжди підтримували й будемо підтримувати суверенітет і територіальну цілісність, включно з Кримом, України. Туреччина не визнавала й не визнає анексії Криму”, заявив Ердоган.

Він додав, що Туреччина продовжуватиме підтримувати кримських татар.

“Зараз триває робота з втілення проектів з будівництва житла для наших братів кримських татар і побудови в Києві комплексу мечеті. На сьогоднішніх переговорах ми обговорили стан справ щодо цього питання”, зауважив він.

Раніше Володимир Зеленський запросив Туреччину долучитися до проекту “Кримської платформи” для забезпечення захисту прав людини в окупованому Криму.