Breaking news

Це професіонали: з’явилися нові докази присутності російських військових на Донбасі

Російські регулярні війська проводять щомісячну ротацію на Донбасі в одні і ті ж числа

Про тактику російських військових, які беруть участь в бойових діях на території України, розповів співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Він повідомив, що ротація росіян проходить щомісяця з 24-го по 27-е число. За словами Снєгірьова, саме в цей період спостерігачі фіксують колони, що прямують з Луганська в Росію і навпаки. Зокрема, нещодавно було зафіксовано переміщення автобусів з Росії через Краснодон і Свердловськ до Луганська, а далі – до місць безпосереднього базування на лінії фронту.

Снєгірьов зауважив, що іноді росіяни самі видають свою присутність. Так, недавно терористи опублікували відео з «місцевим» бойовиком азіатської зовнішності, який не міг згадати назву населеного пункту, де проходив бій. За словами експерта, це черговий доказ того, що на Донбасі воюють росіяни.

«Регулярні війська РФ, які повністю забезпечують командний склад – від самого низу до верхніх ешелонів. Зафіксовано 594 підрозділ – полк особливого призначення внутрішніх військ Росії. Ці спецпризначенці використовують Україну як полігон для відпрацьовування бойового злагодження та випробування нових зразків російської зброї. Останнім часом вони роблять акцент на використання так званих снайперських пар. Це професіонали, які застосовують зброю великого калібру, і втрати української армії саме через них», – підкреслив Снєгірьов.

российские военные

При цьому він зазначив, що зафіксувати переміщення кадрових російських військових непросто: вони пересуваються групами і в цивільному одязі, використовуючи прикриття для приховування своїх особистостей.

«Розпізнати росіян і російську техніку вдається за допомогою місії ОБСЄ. На Луганщині поблизу Перевальського району вони зафіксували 17 російських танків. Коли представників ОБСЄ бойовики не пустили в Ровеньки, це підтвердило наявність там російських військових. Схожа ситуація в Бірюковому (Криничне). В таких випадках ОБСЄ запускає безпілотник і фіксує місця накопичень росіян та їхні переміщення», – зазначив Снєгирьов.

джерело