Breaking news

”Це буде чесно”: Вакарчук звернувся до Порошенка і ВР із потужним закликом

Український музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук закликав президента України Петра Порошенка та Верховну Раду України ухвалити найближчим часом проект Виборчого кодексу України під №3112-1.

“Шановний пане президенте! Шановні пані та панове народні депутати! Прийміть закон №3112-1 до виборів президента! Зробіть так, щоб вибори в парламент восени 2019-го пройшли за новою системою відкритих виборчих списків. Зробіть те, що обіцяли! Виконайте вашу історичну місію. Побудуйте міст між минулим і майбутнім”, – йдеться у зверненні, опублікованому на “УП”.

На думку Вакарчука, на шляху до остаточного ухвалення закону лежать не поправки або юридичні зауваження, оскільки їх можна обробити досить швидко; причина зволікання – страх старої системи перед справжніми змінами.

Результат пошуку зображень за запитом "Вакарчук"

“Просто візьміть і зробіть! Віра в Україні повинна бути підкріплена реальними справами. Це буде відповідально. Це буде чесно. Це буде по-новому!” – заявив музикант.

Вакарчук упевнений, що новий виборчий закон дійсно стане антидотом – “від корупції і від токсину старої політичної культури”.

“Вибори в парламент за відкритими партійними списками були обіцяні фракціями коаліції у коаліційній угоді. Є такий пункт і в передвиборчій програмі-2014 чинного президента. Однак обіцянка залишається невиконаною”, – нагадав музикант.

“Така система дає більше шансів потрапити у парламент політикам нової якості, тим самим людям майбутнього – у них немає великих ресурсів, але є чесне ім’я, професіоналізм, чітка ідеологія і залізні принципи”, – підсумував Вакарчук.

Джерело