Breaking news

Тривога в Чорному морі через Росію: піднято винищувачі НАТО

Над Чорним морем перехопили два російських винищувача, які наблизилися до повітряного простору НАТО

Для цього з бази в Румунії підняли два британських винищувачі “Тайфун”, передає Reuters.

“Тайфуни” вилетіли з румунської бази поблизу Констанци, щоб перехопити два підозрілих російських літаки Су-30″, – йдеться в повідомленні.

“Ми виявили їх на радарі, коли вони летіли в румунському районі польотної інформації, але у нас не було візуального контакту з ними”, – наводить видання повідомлення британських ВПС.

У прес-релізі наголошується, що “пілоти вилетіли на патрулювання незабаром після того, як російські літаки впритул наблизилися до повітряного простору НАТО”.

Як передавали медіа, Державний департамент США опублікував так звану Кримську декларацію 25 липня. У документі йдеться про те, що Штати дотримуються свого давнього принципу відмови визнати претензії Кремля на територію, захоплену силою, з порушенням міжнародного права.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував декларацію Держдепу США і підкреслив зміцнення зусиль для тиску на РФ.

«Після цієї декларації повинні зміцнити зусилля і тиснути на Росію. Про «Балтійський сценарій», який тривав півстоліття, не маємо думати, цього не можна допустити. Хочу побачити Крим під українським прапором. Дуже!», — написав Він у Twitter.

Також повідомлялося, що Росія проводить на окупованому Донбасі таємні випробування. Москва перетворила Донбас в випробувальний полігон, а на українських бійцях зараз відпрацьовують дію нової техніки.

Техніку бойовикам звозять масово, не боячись спостерігачів ОБСЄ. Росіяни просто заполонили Донбас арсеналом засобами радіоелектронної боротьби: «Леєр-3», «Красуха-2», «Репелент-1» і новітній комплекс «Билина».