Breaking news

“Тримай сексизм в себе в штанях” – жінки виступили проти Пальчевського

Представники “Перемоги Пальчевського” напали на киянок, які пікетували офіс партії. Активістки виступили проти сексизму з боку кандидата на пост мера Києва.

Учасниці акції заявили, що натрапили на ряд нетолерантних висловлювань Андрія Пальчевського на адресу жінок, які систематично звучать в його інтерв’ю, пишуть “Українські новини”.

“Ми обговорювали негідну сексистське поведінку Пальчевського в жіночій групі в соцмережі, де йдеться про політиків. І зрозуміли, що треба діяти”, – розповіла активістка Катерина.

“Пальчевський постійно видає себе за мачо, “переможця”, але поливає брудом всіх дівчат. Ми вирішили відкрито заявити, що людина з такими вузьколобими “домостроєвськими” поглядами на світ не має морального права зайняти крісло мера. І варто попередити киян не голосувати за сексиста”, – додали інші учасники акції.

Протестувальники принесли з собою плакати з написами: “Кинув дружину – кине Київ”, “Андрюша, тримай свій сексизм у себе в штанях” та іншими.

Пікет тривав всього кілька хвилин. Як тільки активістки озвучили свої тези, з офісу партії вийшло близько 15 осіб, як жінок, так і чоловіків, які почали всіляко перешкоджати проведенню заходу. Представники Пальчевського загороджували телекамери, заважали роботі журналістів, штовхали активісток, виривали мегафон з рук, а плакати в результаті порвали. При цьому нападники кричали, що нібито “акція кимось проплачена”. В результаті пікет довелося припинити.

“Ми в черговий раз побачили ставлення Пальчевського до жінок. Якщо зараз, ще не ставши мером, він заохочує розгони мітингів, то нескладно уявити, як він буде себе вести, якщо прийде до влади”, – сказала одна з учасниць акції.