Breaking news

Трамп не подав руку Путіну і не зустрівся на саміті G20

Президент США Дональд Трамп зазначив, що тільки інцидент з російською агресією в Чорному морі став причиною скасування зустрічі з главою РФ Путіним. США не можуть дозволити статися деяких речей, які запланував собі президент Росії Володимир Путін. Про це сказав президент США Дональд Трамп у відповідь на питання про своє розуміння стратегії Путіна щодо України, передає Голос Америки.

“Я не здатний читати його думки. Ніхто цього не може. Він знає, до чого прагне, але ми не можемо дозволити, щоб певні речі відбулися. Але вони відбулися. Я не можу бути частиною цього”, – сказав Трамп.

Американський президент скасував заплановану зустріч з Путіним на саміті G20: “Через те, що сталося щодо України, кораблів і моряків, час для зустрічі більше не було вдалим”.  На саміті пройшов повз, не подавши руки!..

При цьому Трамп запевнив, що ще зустрінеться з Путіним “в потрібний час”: “Думаю, що у нас і надалі будуть дуже хороші відносини з Росією, Китаєм і рештою всіх”.

29 листопада Трамп написав в Twitter, що не стане зустрічатися з Путіним на полях саміту G20, так як РФ не відпустила полонених українських моряків і не повернула Україні захоплені в Керченській протоці суду.

Джерело