Breaking news

Топчиновник режиму Януковича повернув собі 14 га лісу під Києвом – це 20 футбольних полів

Колишній голова Державної митної служби Ігор Калєтнік через суд повернув собі 14 га лісу під Києвом. Про це у Facebook повідомив колишній голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов.

Йдеться про рішення Верховного суду від 26 травня.

“Ігор Калєтнік завдяки суддівському рішенню повернув собі “Бучанське Межигір’я”, 14 гектарів лісу знов огороджені 10-ти метровим парканом.

Три місяці тому, за клопотанням матері Калєтніка, остання судова інстанція повернула родині 14 гектарів Бучанського лісу.

Хто такий Ігор Калєтнік? Це комуніст, 8 років тому (аж не віриться), комуністична партія була представлена у парламенті. Відверта проросійська колона була надійною опорою для коаліції Януковича. Сам Калєтнік був заступником голови парламенту, голосував за усі сумнозвісні закони Януковича, в тому числі, і за диктаторські закони 16 січня. Також, з 2010 по 2012 рік очолював митницю. Що собою являла митниця за часів Януковича – навіть не буду писати.

Для розуміння, 14 гектарів – це як 20 футбольних полів, але він там не голи збирався забивати.

Після Революції гідності, частина парканів посипак Януковича починає падати, але не цей. Справа йде в суди. Спочатку, в 2014 році, прокуратура звертається до першої інстанції. Потім 5 років глибокої судової тяганини і у 2019 році мати Калєтніка звертається до Ірпінського міського суду з клопотанням про нововиявлені обставини.

Усі юридичні обставини та низку судових рішень я описувати не буду. Але вони призвели до того, що Верховний суд України 26 травня цього року виніс рішення”, – написав Фірсов.

Відразу після рішення суду Ігор Калєтнік переоформив майно на себе, заявив Фірсов.

Рішення суду не публікували, поки у ВС не надійшов запит.

За президентства Януковича Ігор Калєтнік два роки був головою Державної митної служби. Потім до лютого 2014 року – першим заступником голови Верховної Ради.

В серпні цього року СБУ викликала на допит колишніх посадовців, зокрема Калєтніка, у справі “Харківських угод”.