Breaking news

“Тільки 500 євро і автівка на європейських номерах ваша”: Люди перемогли! Перші подробиці

Група позафракційних народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект № 8208, яким пропонується скасувати в Україні акциз і ПДВ на всі ввезені до країни автомобілі.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, платити потрібно буде тільки 500 євро ввізного мита на авто, передає Корупція.Інфо

За пільговим тарифом до 31 грудня 2019 року пропонується завозити не тільки нові, але і б/у автомобілі, незалежно від об’єму двигуна – якщо авто не старше 10 років, – для особистого користування.

При цьому старіші машини, а також ті автомобілі, які були зібрані в Росії, пропонується розмитнювати за старими правилами. Тим же, хто їздить на «євробляхах», пропонується дати три місяці для сплати 500 євро, щоб узаконити їх на території України.

Зараз законопроект розглядається на рівні комітетів Ради.

Зазначимо, як раніше заявила Ніна Южаніна, законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями на європейській реєстрації вже розроблений. За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищене ввізне мито і ПДВ.

Нагадаємо, рік тому Молдова дозволила своїм громадянам розмитнити машини на іноземних номерах зі знижкою 70%. Республіка дозволила своїм громадянам розмитнити машини на румунських номерах. Одна умова: вони мають бути завезені до 1 листопада 2016-го.

Популярне: Луценка зняли з літака і анулювали візу до США. У ГПУ дали пояснення

У Молдові знижка діяла півроку. За цей час машини потрібно було розмитнити і зареєструвати. В іншому випадку авто видворяють з країни. Витрати на евакуацію автомобіля ніс його власник – 0,15 євро за кожен кілометр. Як тільки акція закінчилася, поліції дали право зупиняти машини з єврономерами і перевіряти документи. А громадянин Молдови тепер не може перебувати за кермом автомобіля з іноземною реєстрацією.

Джерело – Резонанс