Breaking news

Таємні записи Кобзона: що зберігалося в блокноті артиста

Стало відомо про таємний блокнот Йосипа Кобзона

Народний артист СРСР Йосип Кобзон був фігурою дуже неординарною і постійно намагався допомогти іншим людям. У цьому впевнений український композитор Володимир Бистряков.

«Він був дуже неординарною постаттю, фігурою великого калібру», – розповів композитор.

«Я сьогодні розмовляв з Сашою Вратарьовим, з яким ми написали багато пісень, в тому числі і «Леді Гамільтон». Він (Кобзон, – ред.) співав 15 Сашиних пісень. І коли у Саші захворів брат на лейкемію, він зателефонував уночі Кобзону в Нальчик і Кобзон на наступний ранок прилетів до Москви», – сказав Бистряков.

Композитор додав, що Вратарьов з Кобзоном цілий день їздили по різних інстанціях, які могли допомогти в лікуванні.

Олександр Вратарьов, за словами Бистрякова, звернув увагу на особливий блокнот Йосипа Кобзона.

«Там було написано: для цього – протези, для цього – квартиру, цього – поновити на роботу, для цього – путівку. Тобто, він працював на людей», – сказав композитор.

Також Бистряков пригадав, як Кобзон допоміг вивести кількох заручників із захопленого терористами Театрального центру на Дубровці в Москві.

Дубровка

«Потрібно бути мужньою людиною, щоб увійти в клітку з обкуреним звіром, якого звали Бараєв (це було на Дубровці) і вести з ним переговори. У будь-який момент Бараєв міг би вистрілити і ніяких наслідків потім не було б. Кобзон увійшов. І він вивів звідти дітей з матерями», – зазначив Бистряков.

Разом з тим, український композитор згадав випадок, коли Кобзон прискорив від’їзд з Росії співака Вадима Мулермана, хоча той зовсім не збирався цього робити.

Стосовно антиукраїнської позиції Кобзона, Бистряков відповів, що це була особиста справа покійного співака.