Breaking news

Татарова в Офісі президента називають “талантливым ментом”

Заступника керівника Офіса президента Олега Татарова, який за президентства Януковича був заступником начальника Головного слідчого управління МВС, на Банковій називають “талантливым ментом”. Про це пишуть журналісти “Української правди”.

Татарова називають персонажем епохи Януковича, якого керівник ОП Андрій Єрмак повернув у владні кабінети, щоб виконати для нього дві функції: закріпити контроль над силовиками і стати противагою для міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

З обома завданнями “талантливый мент”, як називають Татарова колеги в Офісі президента, справився. Це, як пояснюють співрозмовники, і є причиною, чому Зеленський і Єрмак тримаються за одіозного Татарова, попри кримінальні справи, протести, петиції.

Після відставки Авакова з посади позиції Татарова стали ще міцнішими. Саме він від імені президента і керівника ОП “куруватиме” МВС та, як переконують джерела, спробує перевести це відомство в ручне управління з Банкової.

“Зеленський оточений здебільшого людьми, для більшості з яких головним професійним навиком виявилось вміння вписатися у систему влади”, – пишуть журналісти.

У червні петиція за звільнення Татарова назбирала необхідні 25 тис. голосів.

“Під час Революції гідності Татаров стверджував, ніби міліція “не використовує зброю”, а мітингувальники загинули через поранення в потилиці. А отже, стріляли в них не міліціонери, а “люди, які були поруч”, – сказано в петиції.

Президент Зеленський відмовився звільняти.

Журналісти повідомляли, що в розпал Майдану Татаров отримав звання “Заслужений юрист України” від колишнього президента Віктора Януковича, за поданням тодішнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Олег Татаров фігурує у провадженні про хабарництво.