Breaking news

Синоптики розповіли, до чого готуватися українцям у новорічну ніч

Відомий український синоптик Наталя Діденко розповіла, якою буде погода в новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише синоптик Наталія Діденко.

“Погода так розгубилася перед останнім тижнем старого року, голова крутиться, скільки разів варити Кутю, чи вже ставити ялинку, чи вже всі, може, й поставили, як постити, куди постити, що ще українцям сипанути на голови в якості атмосферних подарунків – що остаточно сама заплуталась”, – йдеться в дописі.

Відомо, що через атлантичний циклон в новорічну ніч синоптики очікують опади у вигляді мокрого снігу, зокрема на Заході та Півночі він випаде вночі, а в Центрі, на Сході та Півдні – вдень 1 січня.

Вночі 1 січня в Україні очікується 0-6 градусів морозу, на Сумщині та Харківщині до -8 градусів, на Заході України близько нуля.

У столиці в новорічну ніч буде до -3 градусів, а вдень температура підніметься до +2 градусів.

Однак синоптик в той же час підкреслює, що прогноз попередній і буде уточнюватися в подальшому.

Раніше синоптики зазначали, що незважаючи на температурні гойдалки протягом грудня, саме напередодні Нового року піде сніг, який затримається на кілька днів завдяки нічним морозам. А потім знову очікується відлига.

Також синоптик зазначав, що після 15 січня стовпчики термометрів опустяться до -15.. -25 градусів, а похолодання супроводжуватиметься снігом. І протримається така погода до початку березня.

Джерело