Breaking news

Супрун запропонувала легалізувати марихуану: має лікувальні ефекти

Глава Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що канабіс (офіційна назва марихуани – ред.) можна використовувати в медичних і наукових цілях, грунтуючись на аналогічному досвіді багатьох країн світу.

На своїй сторінці в Facebook міністр підкреслила, що медичний канабіс здатний полегшити страждання пацієнтів і нормалізувати стан при ряді важких захворювань.

“Медичний каннабіс має безліч доведених лікувальних і паліативних ефектів, і дозволений, наприклад, в 25 штатах США, Австралії, Канаді, його використання давно врегульовано в багатьох європейських країнах. В Ізраїлі, Румунії, Македонії та Пуерто Ріко канабіс заборонений, проте дозволено у випадках невиліковних хвороб “, – зазначила вона.

За словами Супрун, в Україні використання каннабіса в медичних і наукових цілях повністю заборонено. Однак препарат здатний полегшити біль двом мільйонам пацієнтів з важкими захворюваннями і розладами. Міністр додала, що на сайті Ради зареєстрували петицію з вимогою внести зміни до законодавства, що дозволить легалізувати в Україні медичний канабіс.

Супрун зазначила, що даний препарат застосовують у випадках хвороби Альцгеймера, при онкологічних захворюваннях, хронічних болях, епілепсії, виразці шлунка і ряді інших недуг. Вона підкреслила, що медичний канабіс не тільки полегшує больовий синдром у пацієнтів, але і сприяє лікуванню від деяких серйозних захворювань.

 

Джерело