Breaking news

Столиця готує всі 22 лікарні до прийому хворих на Covid-19

У Києві 17 з 22 лікарень вже приймають хворих на коронавірус та осіб із підозрою на нього. 5 медичних закладів столиці ще готуються до прийому таких хворих.

Один із поверхів міськлікарні №18 наразі обладнують під відділення для прийому хворих на коронавірусну хворобу, повідомив мер міста Віталій Кличко сьогодні під час брифінгу.

“Там розгорнули інфекційне відділення на 100 ліжок, також є 60 ліжок для прийому пацієнтів з підозрою на Covid-19. Таких хворих лікарня вже почала приймати. В інфекційному відділенні будуть окремо палати для інтенсивної терапії. Лікарня вже отримала від міста медикаменти, понад 300 тис. грн та 4 апарати ШВЛ. У лікарні вже обладнали 30 точок для подачі кисню, всього їх буде 80”, розповів Кличко.

У медзакладі сформували 10 бригад медичного персоналу для роботи в інфекційному відділенні.

Ліжка для пацієнтів із Covid-19 також розгортають у Київському міському центрі радіологічного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та столичних лікарнях №1, 12 та 15.

Станом на 13 жовтня, інфікованих коронавірусом у столиці побільшало на 397 осіб. Загалом підтверджених випадків захворювання 28 090. Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі 86, у Деснянському 81, у Дніпровському районі 57 випадків.