Breaking news

Стерненко подав апеляційну скаргу

Громадський діяч Сергій Стерненко подав апеляціну скаргу на рішення Приморського районного суду міста Одеси, яким йому оголошений тюремний вирок. Про це повідомила Facebook-сторінка активіста у п’ятницю.

“Вирок проти мене є не тільки абсурдним та незаконним, а і є інструментом політичної розправи і тиском проти усіх громадян, які з 2014 року ведуть боротьбу проти російських окупантів та їхніх пособників, а також проти тих, хто сміливо не мовчить про порушення прав людини.

Коли Татаров (заступник керівника Офісу президента. – Gazeta.ua) за реально вкрадені 85 мільйонів сидить на посаді, а я за вигадані 300 грн сиджу у тюрмі, це несправедливо!

Коли терорист і кат Стуса Медвечук сидить у парламенті, а я та інші політв’язні у тюрмі, це несправедливо!”, – йдеться у тексті.

Суддю Віктора Попревича, який виносив вирок, Стерненко назвав “комуністом”, який “не здійснив судовий розгляд повно, його висновки не відповідають фактичним обставинам справи, істотно порушив КПК, а також неправильно застосував норми ККУ”.

Доповнюється.