Breaking news

Статус Героя Небесної сотні хочуть узаконити: депутати зібралися в Раді

На розгляд парламенту внесуть законопроєкти про визначення статусу захисника і захисниць України і статусу Героя Небесної сотні.

Про це сказав голова Верховної Ради Руслан Стефанчук на погоджувальній раді у понеділок, повідомляє.

“Та розпочати розробку гідного соціального забезпечення загаданих категорій громадян”, – повідомив.

“Досі немає чітко визначеного статусу Героя Небесної сотні. Відповідно немає чіткого визначення соціального забезпечення та підтримки родини загиблих.

А найбільше родини переживають і апелюють до прийняття невідкладного закону – зміни до Кримінального процесуального кодексу щодо дотримання розумних строків кримінального провадження”, – сказала заступниця спікера Олена Кондратюк.

Завтра парламент має невідкладно проголосували відповідний законопроєкт 6454, заявила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З України вилетіли 60 чартерів переважно з представниками ОПЗЖ – депутатка

“Не важливо скільки їх зараз зібралося біля наших кордонів, важливо – скільки нас всередині і яка підтримка України навколо”, – сказав перший віце-спікер Олександр Корнієнко.

Відбудовується територіальна оборона, повідомив.

“Дуже вдячний всім колегам з усіх партій, які на місцях в обласних, міських радах голосували за виділення коштів, приміщень, підтримку.

Більше ніж 300 мільйонів гривень місцеві ради бюджетами підтримали територіальну оборону, і ця цифра постійно збільшується”, – заявив Корнієнко.

Закликав “всіх на цьому тижні до конструтивної роботи в сесійні залі”. “Сподіваюся, всі питання будемо виріщувати оперативно”, – сказав перший віце-сіпкер.

22-25 лютого народні депутати зберуться на пленарних засіданнях парламенту. А з 1 по 4 березня працюватимуть із виборцями в округах.

Новина доповнюється.