Breaking news

Справжні руїни: умови в українських гуртожитках напередодні 1 вересня шокують

За лічені дні до початку навчального року українські вузи раптово виявилися непідготовленими до напливу іногородніх студентів

Так, в мережі Facebook з’явився пост про жахливі умови в ощежітіі Києво-Могилянської Академії.

Зокрема, в практично зруйновані кімнати 12-15 кв. м. заселяють по чотири людини.

На данном изображении может находиться: люди стоят

“Це обличчя країни, в якій немає кількох мільйонів зробити ремонт гуртожитку, де будуть жити і вчитися сотні і тисячі студентів. Немає грошей опалювати взимку навчальні корпуси.”, – написав у Facebook Андрій Герус.

На противагу він додав, що натомість в Україні є “32 млрд грн в Роттердам + для олігарха, там хороші відкати” і “15 млрд грн на рік платити найвищі в світі« зелені »Євротариф”.

В цілому школи, університети, гуртожитки платять за електроенергію з промислового тарифу, який вище, ніж у багатьох країнах Європи.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

В цілому, в коментарях користувачі погодилися з катастрофічною ситуацією: “Так, з гуртожитками в Могилянці погано. І комунальні тарифи – кінські.” , “Державний університет – державний сервіс. Вчіться даром – даром вчіться”, “А в КНУ цей рік багато кого не поселили, тому що оштрафували вуз за те, що в деяких гуртожитках жили по 4 людини в кімнаті”.

На данном изображении может находиться: в помещении

Умови проживання українських студентів в гуртожитку можна порівняти з Лук’янівським СІЗО, проте в’язні не платять за зміст. Про це в програмі «Не добрий вечір» розповів її ведучий Ігор Лесєв. Більш того, ведучий підрахував, що з однієї кімнати керівництво навчального закладу отримує понад 35 тисяч гривень на рік.