Breaking news

Спільник Медведчука зізнався в закликах до відокремлення Криму від України – ЗМІ

Один із підозрюваних у державній зраді, спільник народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, учасник руху “Український вибір” Іван Комелов у коментарі “Бабелю” зізнався, що підтримував вихід Криму зі складу України.

За інформацією видання, Комелов закликав до відокремлення півострова від держави. Він стверджує, що рішення про проведення “референдуму” ухвалила Севастопольська міська рада, а положення про організацію референдуму розробляли на підставі закону про організацію референдуму.

Він також прокоментував інформацію про оголошення йому підозри Офісом генпрокурора України у сприянні окупації Криму.

“Підозру я жодним чином не отримував і оскаржувати її не збираюся. Оскільки, на мою думку, це замовна справа, спрямована на дискредитацію проведеного 2014 року референдуму, який відбувся в рамках чинного на той момент в Україні законодавства”, – заявив Комелов.

26 березня трьом учасникам організації “Український вибір”, яка належить Віктору Медведчуку, Офіс генерального прокурора повідомив про підозри за сприяння в окупації Кримського півострова.

25 березня на дачі в Медведчука пройшли обшуки.

2 лютого президент Володимир Зеленський затвердив рішення РНБО, яким заблокував діяльність 3 телеканалів: “112”, NewsOne та ZIK. Санкції застосовуються до нардепа з ОПЗЖ Тараса Козака та юридичних осіб.

19 лютого РНБО запровадила санкції проти нардепа з ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко. Обмеження застосували в рамках кримінального провадження щодо фінансування тероризму. Його розслідує СБУ.