Breaking news

Спіймали шахраїв, які торгували вигаданими автомобілями

У Києві викрили групу шахраїв, які продавали вигадані автомобілі нібито з Європи.

Від дій злочинців постраждали жителі Києва, Одеси, Черкас та інших регіонів України, повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

“Учасники злочинної схеми з метою заволодіння коштами громадян розміщували на популярному інтернет-сайті оголошення з приводу продажу автомобілів з Європи за заниженими цінами. Під час спілкування з потенційними покупцями зловмисники наголошували на необхідності здійснення авансових платежів та перерахунку додаткових коштів для розмитнення автомобіля. Отримавши кошти від потерпілих, зловмисники вимикали мобільні телефони та видаляли з сайту відповідні оголошення”, – сказано в повідомленні.

Щоб клієнти їм повірили, шахраї надсилали покупцям заздалегідь заготовлені фото із зображенням паспорту інших осіб, зокрема ошуканих ними раніше.

Злочинцями виявилися двоє чоловіків з міста Суми. Їм оголосили про підозру та взяли під варту. Слідство триває.

На Полтавщині поліцейські затримали групу злочинців, які продавали іномарки з підробленими документами та ідентифікаційними номерами. Поліцейські встановили щонайменше 5 успішних оборудок, які спільники здійснили протягом 2020 року.