Breaking news

Спецслужби виявили надсекретний підрозділ РФ, який “дестабілізує” Європу

Розвідувальні служби одразу декількох західних країн з’ясували, що в Росії працює елітний підрозділ Головного розвідувального управління (ГРУ), яке “проводить скоординовану кампанію зі дестабілізації Європи”.

Про це пише Obozrevatel із посиланням на  The New York Times. Зазначається, що підрозділ ГРУ №29155 мав відношення до зміни правлячих кіл у Молдові, отруєння болгарського бізнесмена Омеляна Гебрева, спроби держперевороту в Чорногорії і отруєння ексшпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері (Британія).

Розвідникам вдалося дізнатися, що підрозділ функціонує вже 10 років. Водночас вони визнають, що передбачити його наступну ціль, практично неможливо.

Крім цього, стало відомо, що відділ перебуває у штабквартирі 161-го навчального центру спеціального призначення на сході Москви. Його співробітники воювали в Чечні, Афганістані та навіть на Донбасі.

Підрозділом нібито командує генерал-майор Андрій Авер’янов. Журналістам вдалося відшукати фото, на якому він стоїть поряд із офіцером ГРУ Анатолієм Чепігою – одним із підозрюваних в отруєнні Скрипалів.

Міноборони Росії та Кремль поки ніяк не відреагували на цю інформацію.

Джерело