Breaking news

Спецперепустки на транспорт Києва закінчилися

У Києві вже видали 500 тис. спецперепусток на проїзд у громадському транспорті, 100 тис. з яких оперативно додруковували через нестачу. Ліміт перепусток вичерпаний.

Про це повідомила завідувачка сектору зі зв’язків з громадськістю Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Анна Голосінська.

За її словами, цього разу видали більше перепусток, ніж під час локдауну торік.

“Ми розуміємо, що всі хочуть їхати на роботу, але суть цих обмежень і полягає у тому, щоб убезпечити людей, щоб вони не їхали на роботу у громадському транспорті, а по максимуму переходили на дистанційну роботу. Якщо ми зараз видамо всім охочим ці спецквитки, то тоді немає сенсу у цих обмеженнях”, – розповіла Голосінська для “Громадського радіо”.

Вона додала, що поліція перевірятиме наявність спецперепусток у пасажирів. Але не виключає, що правоохоронці не зможуть охопити весь транспорт.

З 5 квітня у громадський транспорт столиці – наземний та метро – допускають за спецперепустками. Їх видає департамент транспортної інфраструктури КМДА співробітникам критичних інфраструктур. Перепустка діє за наявності службового посвідчення. Спецперепустка – не проїзний квиток. За проїзд сплачувати потрібно.

Як столичне метро почало працювати у 1-й “перепустковий” день – за посиланням.