Breaking news

Совковий менталітет проти невихованої молоді: конфлікт поколінь розділив українців на 2 табори

Відео з Житомира з агресивною жінкою, що сварить чужу дитину, викликало бурхливу реакцію в мережі. Українці активно сперечаються, хто має рацію, а хто винен в цій ситуації

Провокаційне відео опублікувала у себе в Facebook мешканка Житомира Антоніна Горошко.

«Дитина просто грала з м’ячем», – коротко пояснила вона.

На відео відображена досить агресивна жінка, яка кричить на хлопчика через те, що той грав у неї під вікнами, а не на дитячому майданчику. У якийсь момент дитина звернулася до жінки на «ти», чим остаточно вивела її із себе. Вона обізвала хлопчика «с*куном» і «соплею», а потім навіть замахнулася на дитину.

Це відео не залишило інтернет-користувачів байдужими: за два дні з моменту публікації під ним з’явилося більше сотні коментарів. Люди розділилися на два табори: одні безумовно захищають хлопчика, в той час як інші стверджують, що він теж був неправий.

«Чужу дитину повчити життю – це ми любимо)», «Конфлікт на рівному місці розвела. А через що? Через совковий менталітет. Раз я старше, значить у мене більше прав», «Ненавиджу таких, виразки суспільства…!», «Ніхто не має права підніматі руку на дитину! Якби на мою дитину піднялі руку я б ее самосуд влаштувала!», «Фу і найнеприємніше, що це часто-густо. Це хамство і неповага до дітей. Шкода, що за хлопчика ніхто не заступився», – пишуть одні коментатори.

У той же час інші вважають, що в цій ситуації неправий хлопчик, який грав не на дитячому майданчику. Деякі також відзначають, що йому не слід було грубіянити жінці.

«Діти теж могли б культурніше розмовляти», «Ви всі засуджуєте жінку, розумні такі. Але ніхто з Вас не звернув увагу як розмовляє цей хлопчик. Це зараз він грубіянить і на ти з людиною старшою за нього набагато, а що буде далі?», «Ооо, а хлопчика виховувати у батьків часу дивлюся зовсім немає…Потім дивуєтеся чому молодь місцем в транспорті не поступається, чому жорстока? !!! А він вже зараз “розумний” занадто», «Невихований пацан. Дитячий майданчик є? Нехай шурує туди м’ячем грюкати. Зробили зауваження нормально спочатку, вибачився і пішов грати на відведене місце, а не стояти і огризатися», – обурюються коментатори.

джерело