Breaking news

Сьогодні обмежать роботу кількох станцій столичного метро

Сьогодні ввечері на 3 станціях київського метрополітену можуть встановити обмеження на вхід для пасажирів. Причина гра між командами “Динамо” (Київ) та “Вільяреал” (Іспанія) о 19:55.

Обмеження можливі на станції метро Олімпійська перед початком матчу. Після закінчення спортивної події Олімпійська, Палац спорту та Площа Льва Толстого, повідомляють у КМДА.

Таким чином хочуть уникнути масового скупчення пасажирів на платформах станцій.

Також у столичному метрополітені продовжують встановлювати антивандальні турнікети. Вони приймають всі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, Картку киянина та безконтактну банківську картку. Такі турнікети вже є на станціях Сирець, Площа Льва Толстого, Героїв Дніпра, Харківська, Контрактова площа.

Ще в Києві цьогоріч на станціях метро планують встановити 305 камер відеоспостереження, зокрема з функцією розпізнавання осіб.

На переході до станції столичного метро Святошин посипалася штукатурка і плитка. Переходом опікується шляхово-експуатаційне управління Святошинського району. Але виправляти пошкодження мусить генпідрядник. Він 2 роки тому розпочинав тут реконструкцію. Через відлигу штукатурка почала сипатися.