Breaking news

“Слуги” заявляють про масові порушення в рідному місті Зеленського

У партії “Слуга народу” заявили про масові порушення на виборах у Кривому Розі, звідки родом президент Володимир Зеленський.

У вівторок довірена особа кандидата в мери міста від “СН” Дмитра Шевчика заявила про фальсифікації.

“Наші опоненти почали підготовку до фальсифікації, зриву виборчого процесу задовго до початку дня голосування.

Було надано невірогідну інформацю одним із членів комісії, який зловживає своїм становищем. Він сказав, щоб люди пенсійного віку приходили голосувати в першій половині дня, а молодь, яка є головним електоральним полем партії “Слуга народу”, – ввечері. Ця заява була дезінформацією. Заведено кримінальне провадження. Далі місцева влада погано організувала виборчий процес” цитує представника “слуг” “24 канал”

Також у “СН” заявили про передання дільничними виборчими комісіями в територіальні пошкодженої документації. Мовляв, одна з дільниць передала бюлетені і документацію неупакованимиі взагалі, на іншій пакет із бюлетенями мав ушкодження.

Крім того, заявили про голосування без встановлення особи виборця.

За даними екзитполу Савіка Шустера, чинний мер Кривого Рогу, батько колишнього “регіонала” Олександра Вілкула Юрій Вілкул набирає 42,8% голосів. А кандидат від “Слуги народу” – 31,01%.

Дмитро Шевчик – гендиректор Центрального гірничо-збагачувального комбінату. Його пов’язують із колишнім “регіоналом” Вадимом Новинським.

Він є депутатом Дніпропетровської обласної ради від “Опозиційного блоку”.