Breaking news

“Слуги” відреагували на рішення суду щодо Вірастюка

В “Слузі народу” відреагували на рішення суду щодо Василя Вірастюка, перемогу якого на довиборах у Верховну Раду скасував суд.

Там вважають за необхідне перевірити всі заяви про порушення законодавства на довиборах в окрузі №87 Івано-Франківської області і, за необхідності, провести перерахунок голосів. Про це в ефірі програми “Сьогодні День” розповіла народна депутатка від “Слуги народу” Олена Мошенець.

“Давайте все-таки дочекаємося кінцевого рішення судів всіх інстанцій. Лише після цього ми зможемо щось сказати. Тому що, незважаючи на те, що Вірастюк є представником нашої партії, ми якраз виступаємо за те, щоб суспільство нарешті зрозуміло, що таке справедливі вибори, без “сіток”, “каруселів”. Якщо суд встановить, що Вірастюк дійсно виграв ці вибори і всі протоколи відповідають кількості бюлетенів, то він має стати депутатом. Якщо для цього будуть потрібні ще якісь додаткові опції, то будемо бачити, який буде результат”, – сказала Мошенець.

Депутатка заявила про необхідність “перевірити абсолютно усі заяви, де були вказані певні порушення, за умови, що ці порушення можна перевірити”. Якщо і цього виявиться мало ну тоді це вже в судовому порядку можна визначити, які наступні мають бути кроки. Своє слово має сказати і ЦВК.

Велика палата Верховного суду увечері 1 травня визнала протиправним та скасувала протокол Центральної виборчої комісії, яким кандидата від “Слуги народу” Василя Вірастюка визнано переможцем в окрузі №87 в Івано-Франківській області.