Breaking news

“Слуги народу” 24 серпня хочуть проголосувати за великий герб від Зеленського

Верховна Рада на День Незалежності може розглянути законопроєкт президента Володимира Зеленського про великий герб. Про це заявила заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенії Кравчук в ефірі одного з телеканалів, повідомляє “РБК-Україна”

“Це буде урочисте засідання до Дня Незалежності, очевидно, може бути проголосовано великий герб. Я думаю, що при наявності позитивних сигналів, що набереться 300 голосів, то це питання буде виноситися”, – сказала “слуга”.

Також позачергове засідання парламенту заплановане на 23 серпня.

Очікується голосування за постанову, яку ініціював спікер Дмитро Разумков.

“Вона є на сайті ВР і підписана близько сотнею депутатів з різних фракцій. Вона є закликом до парламентів країн світу, до асамблей до роботи на рівні парламентів, яка саме стосуватиметься деокупації Криму”, – повідомила Кравчук.

У мережі Facebook шириться ініціатива з хештегом #НашГербТризуб. У заяві виступають проти законопроєкту Зеленського.

“Маємо захистити наш герб – Тризуб – від наступу несмаку, безвідповідальності й хворобливих амбіцій”, – йдеться в заяві.

Заяву вже поширили письменники Андрій Любка, Оксана Забужко, музиканти Олександр Положинський, Тарас Чубай, Іван Леньо, письменник і перекладач Остап Українець, акторка Ірма Вітовська-Ванца, народні депутати.

Законопроєкт 5712 зареєстрували у Верховній Раді наприкінці червня. Його президент Зеленський визначив, як невідкладний.