Breaking news

“Слугам” роз’яснили, як коментувати тарифні протести та зростання цін на газ

Депутатам фракції “Слуга народу” підготували низку тез, які їм необхідно озвучувати, відповідаючи на питання щодо підвищення тарифів та коментуючи критику щодо цін на комуналку.

Нардепам радять перекласти відповідальність за зростання тарифів на олігархів і місцеву владу. Натомість згадувати, що уряд та президент оперативно ухвалили рішення “на користь людей”, понизивши тим самим ціни на комунальні послуги, пише “Бабель”.

“Не дивлячись на сезонні коливання ціни газу та непомірні апетити деяких олігархічних постачальників газу, зростання тарифів на опалення та гарячу воду для українців не буде. У цивілізованих країнах десятки років пішли на те, аби зробити ринки прозорими та такими, які працюють в інтересах споживачів. У нас ринок газу працює лише півроку. За цей час мінімальна кількість споживачів встигла скористатися можливістю змінити постачальника. Ми не можемо чекати, поки ринок сам “переварить” старі звички олігархічних компаній, які виставляють непомірні ціни”, – йдеться лише у частині тез на цю тему.

Також депутатам радять нагадувати про доручення заступнику голови ОП Кирилу Тимошенку провести аудит ціноутворення і тарифів у столиці та інших містах України.

“Слугам” також готували тези щодо обмежень у торгівлі під час жорсткого карантину, “підпільну” вакцинацію політиків, а також про російську вакцину.