Breaking news

“Слуга” Дубінський на замовлення соратників Януковича писав фейки про Майдан – ЗМІ

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський писав про дружбу з Росією, “режисував” відео про повій і розповсюджував фейки про Революцію.

Журналісти-розслідувачі проєкту “BIHUS.Іnfo” опублікували електронне листування нардепа під час Революції гідності.

Вони показали переписку Дубінського із представниками медійних структур часів Януковича. Де він презентував свої сценарії по дискредитації Революції гідності.

“Дубінський пропонує разом із підставними проститутками затримати декілька реальних вуйків із Буська, яким, мовляв, “захотілось любові” на Майдані”, – кажуть в розслідуванні.

Розрахунок був на те, що дружини, матері і сестри, побачивши відповідний ролик, не будуть пускати чоловіків на Майдан.

У “BIHUS.Іnfo” наводять ціни, які Дубінський виставив власниці “Весті.ua”, цивільній дружині ексміністра доходів і зборів Олександра Клименка Ользі Семченко, яка керувала процесом з дискредитації Революції гідності та її учасників. Вона дуже переймалася тим, щоб матеріал Дубінського про “повій на Майдані” потрапив на телеканал “1+1” та до іноземних ЗМІ.

Стаття “Проститутки с Окружной перебрались на Майдан” вийшла у “Вістях” 27 грудня 2013 року. Її автором був Вʼячеслав Веремій, якого 19 лютого того ж року у центрі Києва вбили “тітушки”.

Сам Дубінський, після публікації слідства, в Telegram-каналі написав про нібито “інформаційну атаку на нього”.

Журналісти приписують Олександра Дубінського до умовної групи “Приват” Ігоря Коломойського всередині фракції “Слуга народу”.

У червні 2020-го суд зобов’язав ДБР розпочати досудове слідство щодо ймовірного отримання Дубінським румунського громадянства.

У листопаді 2019 журналісти “Вihus.info” повідомили, що Дубінський і його родина протягом останніх кількох років стали власниками 24 квартир, 17 автівок, двох будинків і 70 соток землі на загальну суму близько 2,5 млн доларів.

Ведучий, креативний продюсер програм “Українські сенсації” і “Секретні матеріали” на “1+1”, блогер. У 2019-му був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “СН”.