Breaking news

Слони та страуси: київський парк анонсував захопливу виставку тварин

У п’ятницю, 18 червня, на території столичного парку “Співоче” відкриється нова квіткова виставка “Планета диких тварин”.

Про це у Facebook повідомила пресслужба парку.

На виставці з’являться крокодили, черепахи, слони, страуси та інші 3D композиції, зроблені із квітів та декоративних рослин.

“Деякі фігури сягатимуть 5 метрів у висоту, тож ви зможете зробити фото з будь-яким персонажем тваринного світу у повний зріст”, – йдеться в описі події.

Для створення об’ємних фігур будуть використані металеві конструкції, дерево та понад 500 тис. квітів-однорічників, серед яких альтернатери, цинерарії, бегонії, колеуси, петунії, сульфінії, сальвії тощо.

Виставка на вул. Лаврська, 31 триватиме до 1 серпня. Вартість дорослого квитка – 100 грн, дитячого – 25 грн. Дітям до трьох років, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, учасникам антитерористичних операцій, інвалідам першої й другої груп та ліквідаторам чорнобильської аварії вхід на виставку безплатний.

У столичному парку “Перемога” відбудеться відкриття районної виставки квітів. Її традиційно зробили “дитячою”. Цьогоріч відтворили героїв мультиків. На центральній алеї оселилися Губка Боб та його друг Патрік. Хатинка-ананас, в якій живе герой у квадратних штанах. Свій острів у парку отримали Angry birds, червоний Ред та жовтий Чак. А смурфики розбили ціле містечко з вітряком, колодязем і власними городом, на якому ростуть справжні фрукти та овочі.