Breaking news

Скоро свята: Знаки зодіака яким не грозить алкоголізм?..

Люди, народжені під цими знаками, часто страждають алкогольною залежністю, повідомляє АСН. З 12 знаків Зодіаку їх п’ять – Близнюки, Раки, Тельці, Терези і Стрільці – є найбільш питущими.

Близнюки дуже товариські, мають багато друзів і не вміють відмовлятися від пропозиції випити в компанії. Представникам цього знака подобається бути в центрі уваги, а спиртне їм в цьому допомагає. Вони часто страждають алкоголізмом, але, як правило, ніколи не визнають проблему.

Раки взагалі не вміють пити, в молодості напиваються і роблять багато дурних вчинків, за які їм соромно до кінця життя. Дорослішаючи, народжені під цим знаком люди все частіше випивають. Раки часто лікуються від алкоголізму, легко піддаються лікуванню і можуть кинути пити назавжди.

Тельцям просто подобається пити і весело проводити час в компанії. Представники цього знака Зодіаку не бачать в розпиванні спиртного нічого поганого. “… вони не розуміють, що з їх внутрішніми якостями їм пити не можна”, – зазначило видання.

Ваги – замкнуті люди, часто страждають депресією і єдиний вихід з неї бачать в алкоголі. Вони часто звинувачують в своїх проблемах обставини, а така життєва позиція робить їх скривдженими на весь світ. Ваги, залишившись в повній самоті, часто спиваються.

Стрільці сильно піддаються впливу оточення, не вміють сказати собі стоп під час розпивання алкоголю і, як правило, п’ють не дуже часто, але в більших кількостях. У народжених під цим знаком Зодіаку людей міцне здоров’я, тому вони рідко страждають серйозними захворюваннями через захоплення спиртним.

Джерело