Breaking news

Скасування покарання за незаконне збагачення: стало відомо про наслідки в МВФ

Міжнародний валютний фонд відмовив Україні в наданні чергового кредиту в 500 млн доларів через скасування статті 368-2 Кримінального кодексу про незаконне збагачення держслужбовців.

Про це на сторінці у Facebook повідомив український журналіст Юрій Бутусов. Як зазначив він, діру в резервах НБУ покриють за рахунок платників податків.

“Тепер замість дешевих грошей МВФ для покриття дефіциту в резервах Україна буде брати дорогі кредити в комерційних банках, випускати облігації з високою прибутковістю, тобто витрачати в 3 рази більше коштів”, — написав журналіст.

Так, 12 березня Україна продала на 350 млн доларів облігації позики із зобов’язанням виплачувати 9,75% річних у валюті. Бутусов наголосив, що ці гроші можна було взяти за нижчою ставкою МВФ у 3%.

Він зазначив, що недоторканність чиновників і депутатів дорого обійдеться Україні. “Це підрив довіри наших західних партнерів, це конкретні гроші — не один мільйон доларів, які втратять українські платники податків”, — підсумував журналіст.

МВФ отказал Украине в новом транше из-за отмены статьи КК о незаконном обогащении – дыру в резервах НБУ покроют за счет…

Geplaatst door Юрий Бутусов op Maandag 18 maart 2019

Джерело