Breaking news

Скандал з перемогою MARUV на нацвідборі Євробачення набирає обертів: “є 48 годин”

Остаточне рішення щодо представника України на Євробаченні прийме “Суспільне”.

Національна громадська телерадіокомпанія України (НСТУ), яка є замовником національного відбору конкурсанта для участі в пісенному конкурсі “Євробачення-2019”, ще не вирішила, чи буде підписувати договір з нинішнім відібраним участником, передає Politeka.

Як інформує РБК-Україна, про це повідомила член правління НСТУ Олександра Кольцова в коментарі “Суспільному”. Зокрема, як зазначила Кольцова, громадський мовник ще повинен прийняти остаточне рішення і затвердити співачку MARUV як представника на міжнародному конкурсі від України на Євробаченні. Так, у НСТУ є 48 годин, щоб підписати договір. Сама MARUV повинна відповісти на деякі питання щодо умов договору протягом 24 годин.

“Зараз ми повинні затвердити або погодити переможця, який поїде від України. І ми, як суспільного, прислухаємося до суспільства. У суспільстві зараз є різні думки, чи виконавець, який має концертну діяльність в Росії, може представляти Україну. У нашому договорі є пункт , який нам потрібно обговорити з MARUV “, – сказала Кольцова.

Представитель Украины на Евровидении-2019 официально не утвержден, - НСТУ

На своїй сторінці в Facebook вона написала, що рішення НСТУ щодо участі MARUV в Євробаченні, яке в травні відбудеться в Ізраїлі – в Тель-Авіві – НСТУ прийме незабаром.

На запитання, чи буде в іншому разі Україну представлятиме гурт Freedom Jazz, який посів друге місце у відборі, Кольцова відповіла: «На жаль, поки не можу сказати. Ми хотіли б почути від Maruv відповіді, і звичайно хотілося б покласти дискурс в українському суспільстві: чи має право артист, який представляє Україну на «Євробаченні», їздити з концертами в Росію».

Крім того, Олександра Кольцова на запитання щодо вимоги до Maruv оголосити припинення концертів в Росії зазначила, що «в договорі є пункт, який передбачає певні рішення – вони повинні його прийняти».

Джерело