Breaking news

Шмигаль познайомиться з Меркель онлайн

Новий прем’єр України Денис Шмигаль наступного тижня проведе відеоконференцію з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомив журналістам офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт. Передає “Інтерфакс-Україна”.

“У понеділок о 15 годині – це звучить трохи дивно – відбудеться візит з нагоди вступу на посаду прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, візит, який у ці дні, звісно, відбудеться у форматі відеоконференції”, – сказав Зайберт журналістам у Берліні у п’ятницю.

За його словами, канцлер і прем’єр “обов’язково обговорять заходи з придушення пандемії коронавірусу в обох країнах”.

“Також вони розмовлятимуть про двосторонні відносини, про процес реформ в Україні та про перебіг реалізації Мінських домовленостей, які мають сприяти завершенню конфлікту на сході України”, – сказав Зайберт.

У свою чергу посол України в Німеччині Андрій Мельник назвав майбутню відеоконференцію, заплановану на 20 квітня, віртуальним закордонним візитом глави українського уряду.

“Символічно, що перший віртуальний закордонний візит прем’єр-міністр Денис Шмигаль здійснить 20 квітня саме до Берліна: у форматі відео-конференції відбудуться його переговори з канцлером Ангелою Меркель. Адже Німеччина – наш стратегічний партнер!” – написав Мельник у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter.

Джерело