Breaking news

“Шкарлет нам не міністр!”: студенти мітингують біля президентського офісу

Близько сотні людей під Кабміном влаштували акцію протесту проти призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти і науки. Більшість – представники студентських організацій.

Учасники акції “СтопШкарлет” заявляють, що прийшли з єдиною вимогою до уряду – зняти Шкарлета з посади. Вони вигукували: “Шкарлета геть!”, “Шкарлет нам не міністр!”, “Шкарлет чорт” та “Шкарлет геть!”. Про це повідомляє hromadske з місця події.

Учасники акції вважають, що Шкарлет є “академічним плагіатором”. Деякі з них тримають плакати з написами: “Чемодан, Шкарлет, Росія”, “Нащо читати, якщо можна списати”.

Мітингарі влаштували сидячий протест біля Офісу Президента і вимагали поліцію зробити коридор, щоб вони змогли пройти до Зеленського. Учасники передали в Офіс президента плакати.

Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля кличуть у Верховну Раду, зокрема через призначення керівника Міністерства освіти і науки в обхід парламенту. Про це сказав голова фракції “Голос” Сергій Рахманін на погоджувальній раді у вівторок.