Breaking news

Щойно у Кабміні відбулася гучна відставка: перші подробиці…

Міністерство енергетики та вугільної промисловості втратить одного зі своїх керівників.

Перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Галина Карп йде у відставку. Про це заявило джерело на ринку.
Воно повідомляє, що Карп написала заяву про відставку в четвер, 1 березня. Ймовірна причина її звільнення – претензії до неї з боку правоохоронних органів по одному з епізодів постачання гірничо-шахтного устаткування на державні шахти.

У Міненерго на даний момент не підтвердили, однак і не спростували цю інформацію.

Галину Карп призначили на посаду заступника голови Міненерго влітку 2016 року. У ЗМІ циркулюють чутки, що вона прийшла у відомство з ініціативи міністра енергетики Ігоря Насалика.

Відзначимо, що раніше заяву про відставку з посади заступника міністра подав також Ігор Прокопів.

Нагадаємо, уряд тимчасово припинив роботу всіх навчальних закладів в Україні.
“Ми доручили повністю зупинити роботу в дошкільних навчальних закладах, школах та вищих навчальних закладах строком до 6 березня. При цьому буде переглянуто температурний режим в цих закладах, щоб він був у мінімально допустимих нормах”, – заявив Насалик.

Виробничі об’єкти в найближчі дні також повинні переглянути план дій, щоб економити газ. Насалик заявив, що проблема з газом буде відчуватися до 5-6 березня. Після цього він розраховує на те, що уряду вдасться її вирішити.

НАК “Нафтогаз Україна” закликає українців зменшити температуру в приміщеннях і таким чином зекономити газ. У свою чергу, соцмережі вибухнули скаргами на холод у квартирах й шок-тарифи, заради сплати яких люди економлять на їжі та одязі.

Джерело – 60 секунд