Breaking news

Ще один “слуга народу” вибачився перед українцями

Народний депутат від “Слуга народу” Юрій Камельчук, який став героєм програми “ЗупиниЛося”, вибачився за свою поведінку перед українцями. Про це він написав у Facebook

20 травня біля готелю “Київ” авто “Тойота”, в якому була дружина нардепа, було припарковане попри знак “Зупинка заборонена”. Авто стояло в 30 метрах від зупинки.

Ведучий програми Костянтин Андріюк попросив жінку від’їхати. Однак авто не зрушило. Після цього ведучий наклеїв на лобове скло стікер “Це авто з порушенням ПДР. Зупини лося”. До “Тойоти” підбіг “слуга” Камельчук, почав кричати про хамство.

“Я був не правий…Подібна поведінка будь-якої людини не є припустимою. Пробачте усі, чий моральний устрій я зачепив”, – написав народний депутат.

Камельчук також заявив, що добровільно сплатить 425 грн штрафу за зупинку в невстановленому місці.

“Приношу свої вибачення журналістам програми “Зупини лося”. Разом із дружиною пройдемо приватний курс ПДР. Зобов’язуюсь надалі зупинятися/паркуватися тільки у встановлених місцях. Закликатиму усіх, незалежно від обставин, зберігати спокій і поступати гідно”, – також заявив нардеп.

12 березня Давид Арахамія приїхав в Офіс президента Володимира Зеленського і запаркувався на пішоходному переході під світлофором. Поліція оштрафувала нардепа на 510 грн.

Згодом Арахамія вибачився перед українцями, що припаркував свій джип на пішохідному переході.