Breaking news

Ще одна країна заговорила про план дій для членства України в НАТО

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич заявив про необхідність надати Україні План дій щодо членства в НАТО.

Латвійський урядовець в інтерв’ю для національного мовника LTV Ziņu Dienests прокоментував ситуацію навколо ескалації з боку Росії, повідомляє посольство України в Латвії.

“Ми уважно спостерігаємо, як Росія стягує війська до кордонів України. Наразі достеменно не зрозуміло, що це: демонстрація сили чи реальна агресія. Але є всі підстави для занепокоєння.

Україна вже протягом 15 років намагається приєднатися до НАТО шляхом отримання Плану дій для членства. Мабуть, вже таки час надати цей План Україні. Це буде як мінімум сигналом від нас (НАТО), що українці не залишаться без підтримки. Я однозначно підтримаю таке рішення”, – заявив міністр закордонних справ Латвії.

Днем раніше міністр закордонних справ Латвії Габріеліус Ландсбергіс заявив, що їхня країна запропонує союзникам у НАТО надати Україні план дій щодо членства.

Головні союзники з НАТО, які допомагають Україні в протистоянні російській агресії, провели онлайн-зустріч щодо ситуації на Донбасі.

Країни Альянсу зійшлися на тому, що РФ “підриває деескалацію напруженості, досягнуту в рамках угоди за посередництва ОБСЄ від 27 липня минулого року”.