Breaking news

Секта РПЦ Західної Європи: томос скасовано!!!

Архієпископ Харіопольскій Іоанн, який є керуючим екзархатом російських парафій Західної Європи, з подивом сприйняв рішення Вселенського патріархату про його розпуск. Як передає replyua.net з посиланням на Deutsche Welle, високопоставлений священнослужитель заявив, що з ним не проводилися консультації з питання розпуску екзархату. Про те, що було прийнято таке рішення, він дізнався безпосередньо від Вселенського патріарха Варфоломія I.

Згідно з рішенням, парафії повинні увійти до складу митрополій Константинопольського патріархату. 15 грудня буде проведено збори православної єпархії зі священиками і віруючими, щоб проінформувати їх про ситуацію.

Раніше вже повідомлялося, що 28 листопада Вселенським патріархатом було прийнято рішення про розпуск архієпископства Російської православної церкви в Західній Європі, що, в свою чергу, скасовує патріарший томос 1999 року. Архієпископію православних російських церков у Західній Європі з центром в Парижі створили на основі парафій російських емігрантів після революції 1917 року.

Джерело