Breaking news

Самогубство українського льотчика-героя: спливли резонансні деталі трагедії

У справі про самогубство відомого українського льотчика-героя Владислава Волошина назріває серйозний прорив

Про це повідомив журналіст-розслідувач Андрій Лохматов.

За його словами, льотчика-героя України довели до самогубства через ситуацію з ремонтом Миколаївського міжнародного аеропорту.

«Договорів на виконання робіт підрядниками як не існувало тоді, так і не існує зараз. Хоча зараз вони вимагають заплатити їм 43 мільйони за капітальний ремонт терміналу», – зазначив він.

Більш того, за словами Лохматова, підрядник зайнявся ремонтними роботами в аеропорту, не беручи участі при цьому в тендерах. А від Волошина обласна влада вимагала підписати акти виконаних робіт.

Схожу думку висловили і родичі загиблого. За їх словами, Волошина просто довели до самогубства.

Додамо, 29-річний Владислав Волошин обіймав посаду виконуючого обов’язки директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт».

Подробиці загибелі Волошина повідомили в ГУ НП в Миколаївській області. Так, за інформацією правоохоронців, льотчик наклав на себе руки у власній квартирі, в якій на момент самогубства перебувала вся його сім’я.

Волошин вистрілив в себе з бойового пістолета, родичі викликали медиків. Потерпілий був терміново госпіталізований, але в лікарні швидкої медичної допомоги помер від отриманих поранень.

Попередньо, постріл був здійснений з бойового пістолета марки ПМ без номерних знаків. Близькі загиблого розповідають, що чоловік останнім часом перебував у пригніченому стані й висловлював тривожні наміри. Поліція почала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 КК «Умисне вбивство» (цього вимагає процедура).

Місцеві журналісти нагадують, що Владислав Волошин був пілотом штурмовика Су-25 299-ї Миколаївської бригади тактичної авіації. Він неодноразово завдавав удари по російським агресорам в Україні. Всього за його плечима було 33 бойових вильоти.