Breaking news

Сам один посеред летовища. Коли усіх інших обнімали рідні, він стояв сам – його ніхто не зустрічав…

Сам один – посеред летовища. І жодної людини поруч, яка раділа б його звільненню.

У спецпроекті телеканалу СТБ “Свобода” розповіли, як склалася доля учасників наймасштабнішого за два останні роки обміну.

Три місяці тому, з полону бойовиків, вдалося визволити сімдесяти чотирьох українців, щоправда одна жінка добровільно лишилася на окупованій території, бо там її родина….

А от в нього там лишився син. Попри це, герой сьогоднішньої серії, Ігор Яковенко з Горлівки, не вагаючись, покинув підконтрольну бойовикам територію. Усвідомлюючи, що тут на нього ніхто не чекає, і йти йому нікуди.

Свобода: 3 серія

Свобода: 3 серіяСам один – посеред летовища. І жодної людини поруч, яка раділа б його звільненню. У спецпроекті "Свобода" Дарья Давыдова (Darya Davydova) продовжує розповідати, як склалася доля учасників наймасштабнішого за два останні роки обміну. Три місяці тому, з полону бойовиків, вдалося визволити сімдесяти чотирьох українців, щоправда одна жінка добровільно лишилася на окупованій території, бо там її родина…. А от в нього там лишився син. Попри це, герой сьогоднішньої серії, Ігор Яковенко з Горлівки, не вагаючись, покинув підконтрольну бойовикам територію. Усвідомлюючи, що тут на нього ніхто не чекає, і йти йому нікуди. #news #Свобода

Опубліковано Вікна-новини 28 березень 2018 р.

Источник – Літера