Breaking news

Рудик розповіла про хабарництво у Верховній Раді

Глава партії “Голос” Кіра Рудик розповіла, як нардепам пропонують десятки тисяч доларів за те, що вони “вчасно” вийдуть у туалет або “захворіють”.

У день голосування за банківський закон “пропозиція” сягала $60 тис, заявила народна депутатка в інтерв’ю “24 Каналу” у відповідь на питання, чи стикалася з корупцією в парламенті.

“Так, я чула про таке. Особливо це стосувалось банківського закону. Там були пропозиції у 60 тисяч доларів за те, щоб не прийти в зал в день голосування або вийти в туалет”, – сказала Рудик.

За її словами, вона не знає хто точно брав ці гроші. Але потенційних хабарників можна вирахувати, дослідивши причини відсутності нардепів у залі під час голосування.

“Є хороші новини, що в цьому парламенті корупція не така яскрава, як в попередніх, але вона існує”, – додала глава “Голосу”.

Верховна Рада 13 травня ухвалила законопроєкт про неповернення націоналізованих банків колишнім власникам. “За” проголосували 270 народних депутатів.

У день голосування за “антиколомойський” закон у першому читанні засідання Ради пропустили 28 депутатів.

23 травня Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності”, який унеможливить скасування рішення Нацбанку про націоналізацію банків, набув чинності