Breaking news

Розстріл екс-депутата: вражаючі подробиці та втеча підозрюваних до РФ

Дружина вбитого в Сумах екс-депутата затримана, разом з нею – водій

Дружина вбитого екс-депутата Сумської міськради Анатолія Жука Анна, яка підозрюється в скоєнні злочину, була затримана на україно-російському кордоні. Про це повідомив глава Нацполіціі В’ячеслав Аброськін.

За словами поліцейського, підозрювану затримали російські поліцейські при спробі незаконно проникнути на територію Курської області Російської Федерації.

Також наголошується, що зниклий водій екс-депутата також затриманий разом з Ганною Жук.

«Сьогодні ми отримали достовірну інформацію про те, що розшукувані безвісно зниклих вдова і дочка, а також водій убитого 2 серпня 2018 року колишнього керівника Сумського відділення Ліберально-демократичної партії Анатолія Жука … знаходяться в РФ. За нашими даними, жінка була затримана прикордонникам РФ при незаконному перетині кордону в районі Єлизаветівка Глушківського району Курської області», – написав правоохоронець в Фейсбук.

Крім того, за словами поліцейського, дружина вбитого політика і його водій попросили в Росії політичного притулку.

Аброськін підкреслив, що в момент вбивства дружина Жука перебувала поруч з ним. Після злочину вона відмовилася співпрацювати з правоохоронцями, пославшись на погане самопочуття. Після вона разом з дочкою і водієм зникли.

«Її адвокат звинувачував поліцейських в «безсердечності» і нерозумінні здоров’я жінки, проте таке «погане самопочуття» не завадило їй вночі перейти кордон. Ми продовжуємо проводити всі необхідні оперативно-розшукові та слідчі дії з метою встановлення особи, або осіб, причетних до вбивства, а також з’ясування всіх обставин скоєного злочину», – додав Аброськін.