Breaking news

Розправа з ученим в Миколаєві: у справі назрів несподіваний поворот, невідомі деталі

Правоохоронці Миколаївської області розкрили несподівані деталі щодо розправи над вченим-істориком Миколою Шитюком

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

«На тілі 65-річного потерпілого експерти виявили численні ножові поранення в області шиї, спини і грудей», – йдеться в повідомленні.

Більш того, за інформацією правоохоронців, ними був затриманий 25-річний чоловік, який зізнався у вбивстві Шитюка. Причиною цього нібито була сварка, що виникла на грунті особистих взаємовідносин.

Доказом його причетності до вбивства поліція виявила при затриманні – у нього виявилися речі загиблого.

У зв’язку з цим було відкрито кримінальне провадження. Тепер винуватцеві загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 15 років.

Додамо, багатоквартирний будинок в Центральному районі Миколаєва, де 1 вересня жорстоко вбили вченого-історика Миколи Шитюка, вже потрапляв в кримінальні хроніки. Шість років тому зазначений будинок фігурував у справі Оксани Макар.

У 2012 році будинок № 140 по Центральному проспекту став місцем злочину проти мешканки Миколаєва Оксани Макар. Троє чоловіків зґвалтували 18-річну дівчину, а потім спробували спалити її живцем в недобудові неподалік. Отримавши глибокі опіки 55 відсотків тіла, постраждала боролася за життя, але за двадцять днів померла від сепсису.

ніж

Вночі 10 березня 2012 троє мешканців Миколаєва — Євген Краснощок, Артем Погосян і Максим Присяжнюк — на орендованій квартирі зґвалтували 18-річну дівчину. Вона погрожувала піти в міліцію, тому її спробували задушити. Впевнені в тому, що дівчина мертва, злочинці винесли її на будівництво й підпалили.

Дівчина отримала опіки 55% поверхні тіла і через 19 днів померла. Весь цей час вона перебувала у свідомості і розповіла про те, що трапилося. Подія викликала великий резонанс. В результаті троє злочинців отримали різні терміни: від 14 років ув’язнення до довічного.