Breaking news

Росія розмістила на кордоні 500 ударних винищувачів

Бойовий радіус літаків, розгорнутих вздовж кордону дозволяє покрити всю територію України, повідомив представник ГУР МО Росія розмістила уздовж кордону з Україною близько 500 бойових літаків тактичної авіації. Про це сьогодні на брифінгу заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

“На сьогоднішній день уздовж кордонів України зосереджено близько 500 бойових літаків тактичної авіації та до 340 вертольотів армійської авіації”, – повідомив Скібіцький.

Він зазначив, що Росія нарощує угруповання авіації повітряно-космічних сил РФ біля кордону з Україною. З 2013 року РФ провела модернізацію і відновлення всієї аеродромної мережі вздовж українсько-російського кордону, модернізацію і оновлення парку бойових літаків, в тому числі новітніх, а також розширила потенціал військової авіації уздовж кордону.

За його словами, екіпажі цих бойових літаків і тактичної авіації беруть безпосередню участь в бойових діях на території Сирії.

“Це свідчить про те, що екіпажі цих літаків готові до застосування армійської і тактичної авіації, а в окремих випадках – і авіації дальньої повітряно-космічних сил РФ проти нашої держави”, – підкреслив він.

Також екіпажі мають достатньо досвіду для застосування авіації, бомб, високоточної зброї по цивільному населенню. Бойовий радіус літаків, розгорнутих вздовж кордону, зазначив Скібіцький, дозволяє покрити всю територію України.

Також уздовж кордону розміщено 25 батальйонно-тактичних груп РФ, які здатні виконувати завдання на території України.

Джерело