Breaking news

Росія проводить таємні випробування на Донбасі, українців стискають у кільце

Росія перетворила Донбас на випробувальний полігон, а на українських бійців зараз відпрацьовують дію нової техніки

Так, окупанти зараз випробовують на ВСУ нові системи, які роблять оборону сліпою і глухою.

Техніку бойовикам звозять масово, не боячись спостереження ОБСЄ. Росіяни просто заполонили Донбас арсеналом радіоелектронної боротьби: «Леєр-3», «Красуха-2», «Репелент-1» і новітній комплекс «Билина».

былина, россия, оружие

Варто зазначити, що цю техніку виробляють виключно в РФ. Особливий інтерес же представляє «Билина», яку Росія тільки починає випробовувати, а полігоном для цього вибрано Україну.

«Не працює ні радіозв’язок, ні телефонний зв’язок. І глушиться конкретно протягом доби», – розповів боєць Операції Об’єднаних Сил з псевдо «Майкл» про наслідки роботи нових російських систем.

В ОБСЄ же старанно уникають називати системи російськими.

«Ми не робимо припущення про походження цього обладнання. Але той, хто читає наші звіти, може зробити власні висновки», – пояснив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

Росія ж зараз в Україні обрала дуже хитру стратегію анаконди. Вона непомітно стискає кільце на всіх напрямках, суші і морі.

Бойовиків ж на Донбасі завалюють боєприпасами, вже не ховаючись від спостерігачів ОБСЄ.

«Автомобільні колони йдуть із селища Російське, там дуже серйозна база боєприпасів, на якій ідеально організована робота», – розповідають про склади окупантів.

Відзначається, що основні поставки здійснюють з селища Російське в Ростовській області, біля кордону з Україною. Причому везуть все те, чого немає в українській армії. Потім на українських позиціях знаходять частини боєприпасів, яких в нашій державі досі не бачили.

Наприклад, на КПП «Майорськ» неподалік Горлівки з території, контрольованої росіянами, одного разу прилетіла протитанкова ракета «Малютка». В Україні така вже давно знята з озброєння, тому немає сумнівів, що вона російська.

ато оос война донбасс обстрел

«Українська армія її не використовує, тому це явний доказ того, що воює російська зброя. Тут старе утилізується або нове випробовується. Тут маленький полігон для Росії», – розповідають в ЗСУ.