Breaking news

Росія не готова до повномасштабної війни з Україною, адже Путін боїться – Кравчук

Глава української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук заявив, що президент Росії Володимир Путін не готовий до широкомасштабної війни, оскільки боїться її наслідків.

“Росія не готова до широкомасштабної війни. Вона має багато внутрішніх проблем. При всій непередбачуваності її дій, завжди залишається у них на аналізі страх. Страх перед майбутнім. І я думаю, що Путін знає, чим це все може закінчитися для нього. Дуже добре знає”, – заявив Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За словами Кравчука, “Путін не хоче великої війни, він хоче тримати під контролем Україну, Європу і всі демократичні цінності”.

“Путіну цього не дадуть зробити. Він вже не зможе вести себе так, як він поводився кілька років тому. Світ побачив, з ким має справу. І я це бачу з заяв НАТО і політиків високого рангу по всьому світу”, – резюмував Кравчук

Леонід Кравчук заявив, що переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі після закінчення карантину можуть бути перенесені з Білорусі до Польщі. Росія буде проти перенесення, оскільки їй необхідно, щоб на переговорах по Донбасу були присутні представники ОРДЛО.