Breaking news

Росія намагається оточити Україну. Треба брати приклад з Ізраїлю, – Кулеба

Україна може покладатися лише на себе. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у статті британського видання The Independent.

“Україна прийшла до розуміння, що може покладатися лише на себе. За його (Кулеби. -) словами, у короткостроковій і середньостроковій перспективі це означає, що потрібно навчитися ставати гнучкою військовою державою, подібною до Ізраїлю: “Обставини не залишають вибору. Армія, дипломатія та український народ – ось що ми маємо, щоб вижити”, – сказано в статті, повідомляє “Інтерфакс-Україна”

“Ця країна (Україна. -) отримала низку гірких уроків, що обіцянки Заходу, найімовірніше, не будуть виконані. Ми не віримо обіцянкам”, – зауважив міністр.

“Розмовляючи з The Independent у Києві через день після того, як його президент попередив про повномасштабну війну, Кулеба сказав, що, на його думку, Росія намагається “оточити” Україну”, – йдеться в статті.

“Відверто кажучи, у нас наразі проблема, тому що ми недостатньо інвестували в кордон. Тепер ми дивимося на нього і бачимо в ньому ідеальну вразливість для підривних груп або мігрантів, яких Лукашенко може захотіти відправити (в Україну -)”, – зауважив Кулеба.

Доповнюється.