Breaking news

Росія хоче прибрати Вселенського патріарха: в Україні розсекретили план

Спецслужби Російської федерації можуть організувати провокації або навіть замах на Вселенського патріарха Варфоломія та його наближених через отримання Україною автокефалії.

Таку думку в блозі на OBOZREVATEL висловив український письменник, філософ, політолог Сергій Грабовський. Він наголосив, що Московський патріархат “завжди був підрозділом держави”.

“Я боюся, що російські спецслужби спробують усунути Вселенського патріарха і його найближче оточення в Константинополі, тобто Стамбулі. Крім цього, можливі замахи також на ієрархів Української церкви Київського патріархату та автокефальної православної церкви, щоб зупинити та зірвати ці процеси”, – вважає Грабовський.

Він також припустив, що Росія може спробувати захопити Києво-Печерську та Почаївську Лаври, тому слід посилити їх охорону.

“Може бути якась провокація у вигляді масової антиурядової маніфестації всіляких привезених з усієї України прихильниць російського православ’я похилого віку, і в це будуть вкраплені бойовики в рясах російського православ’я. Це вже ми на хресній ході спостерігали – як не тільки російські ченці, а й черниці марширують рядами в ногу”, – написав блогер.

Джерело