Breaking news

Річниця початку Революції Гідності: у Києві посилили заходи безпеки

У столиці посилили заходи безпеки у місцях проведення подій з нагоди 7-ї річниці початку Революції Гідності та Дня Свободи. Більшість заходів проведуть у центральній частині Києва.

На локаціях, де проходитимуть акції за масової участі громадян, перед початком їх проведення спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи зі службовими собаками проведуть ретельну перевірку. Правоохоронці посилили охорону і на центральних станціях столичного метрополітену, повідомляє відділ комунікації ГУНП у місті Києві.

Аби не допустити конфліктних ситуацій та порушень громадського порядку, співробітники поліції діалогу та інших профільних служб проводитимуть превентивні заходи з учасниками заходів, а за необхідності – вибіркові поверхневі перевірки громадян.

Задля координації дій правоохоронців та негайного реагування, у разі зміни оперативної обстановки чи виникнення позаштатних ситуацій, у столичному главку поліції Києва працює ситуаційний центр.

У Києві патрульні виявили 33 водіїв з ознаками сп’яніння. Одного з них на вул. Вадима Гетьмана інспектори зупинили завдяки перехожому.