Breaking news

РФ запропонувала провести зустріч ТКГ в Мінську

Представник Росії в ТКГ Борис Гризлов запропонував провести наступні переговори в Мінську.

У Києві відповіли відмовою. Про це повідомив представник окремих районів Донецької області в Тристоронній контактній групі з питань Донбасу Сергій Гармаш.

“Гризлов несподівано запропонував провести наступне засідання ТКГ, вже в очному режимі, в Мінську. Дивна пропозиція на тлі лідерства РФ в Європі за кількістю заражень коронавірусом. А Мінськ із Москвою зараз так тісно переплелися, що можна тільки уявити кількість нових і старих російських штамів цієї зарази в Білорусі.

Звісно, ми не готові ризикувати своїм здоров’ям. Як, до речі, не загорілися таким бажанням і представники ОБСЄ”, – зазначив Гармаш.

За його словами, наступне засідання ТКГ 26 серпня проведе вже новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен.

“Сьогодні посол Гайді Ґрау попрощалася з учасниками консультацій та представила свого наступника”, – повідомив Гармаш і додав, що він почне виконувати обов’язки 1 серпня.

Нова модераторка політичної підгрупи в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Сільві Берман закликала вилучити українців, що представляють окуповані райони Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), із переговорів.